top of page
Snowy Night

מצננים להשכרה / השכרת מצננים

ראשי  >  ציוד להשכרה  >  פתרונות קירור להשכרה

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

השכרת מצננים - מצננים לכם את האוירה!

לקראת העונה החמה בשנה, הקיץ  אנו משכירים עבורכם מצננים שיצננו לכם את האווירה. כמו בכל קיץ הישראלים יודעים לנצל את העונה החמה וליהנות מימנה עם מסיבות חוף, מסיבות צהריים, חתונות וחופות בשקיעה וסתם חפלה עם החברים.

 

אנו מספקים עבורכם מצננים להשכרה שינעימו לכם את האווירה, אין צורך יותר לסבול ולהזיע מהחום והשמש שקופחת. כיום בעזרת המצננים להשכרה שנספק עבורכם תוכלו ליהנות מאויר קריר ונעים המתפרס לשטח רחב מאוד עם עוצמה חזקה ובנוסף ליהנות מהשמש החמה, שילוב יותר טוב מזה אין.

 

המצננים אותם אנו משכירים ללקוחותינו כיום מרוצים משירותינו ובנוסף מהמצננים, והמחירים? המחירים שלנו נוחים ואטרקטיביים כך שלא תהססו יותר מידי.

מהם בעצם מצננים ומטרתם?

מצננים הם מכשיר טכנולוגי המוציא אויר קריר לימים החמים, כפי שעובד מזגן או מאוורר אך חסכוני ונעים יותר. המוצר ידידותי למשתמש ובמיוחד לסביבה, כך שאם אתם מחפשים איך לצנן את האוויר, מצנן להשכרה זה בהחלט הפיתרון הנכון והחסכוני ביותר מאשר מזגן נייד ועוד.

 

מטרתם של המצננים להשכרה היא לדאוג להנעים ולקרר לנו את האווירה החמה של הקיץ, המצננים להשכרה פועלים על ידי כך שהם לוכדים את אויר הסביבה ופולטים אויר קריר במקום האוויר החם. האוויר עובר דרך מים נעימים וצוננים כך שבפליטת האוויר יצא אויר נעים וממוזג בקרירות אשר תנעים לאורחים ולא תתיש אותם בשמש החמה.

כיצד פועלים המצננים?

מערכת הצינון פועלת על ידי סירקולציה של המים והסוללה הספוגה במים אשר יוצרים תוצאה של אויר קר ונעים יותר לעומת הטמפרטורה הקיצית והחמה. ישנה מערכת מים מיוחדת המפזרת מים על הסוללה ומבטיחה אספקת מים קבוע שתשמש לנו את רטיבות הסוללה.

 

במהלך התהליך הסוללה הרטובה דואגת לקלוט אויר חם מהסביבה ולפלוט אויר קר וצונן וזה קורה בעקבות מסנן הכוורת. המצננים עובדים לרוב בצורה יעילה וטובה יותר במיקרה שהלחות נמוכה יחסית, כאשר האויר יבש ובנוסף בטמפרטורה גבוה יותר.

מצננים מול מזגנים!

יש לנו את המזגן ויש את המצנן, לשניהם אותה מטרה לדאוג לקרר לנו את האוירה כשחם. המזגן והמצנן עושים את אותה הפעולה הסופית שנועדו לה לקרר, אך הדרך הטכנולוגית שונה למרות שהתוצר הסופי דומה.

 

  • מזגן הוא דבר נקודתי שאינו מתפרס לשטח רחב בסביבה החיצונית ומותאם יותר למקומות סגורים. לעומת זאת המצננים שמקררים שטח רחב יותר, והינם מותאמים יותר לסביבה החיצונית והסגורה.

 

  • המצנן פועל על ידי סירקולציה של אויר חם העובר דרך סוללת מים והאויר יוצא קר ונעים ביום חם, לעומת זאת המזגן פועל על אויר יבש וללא הלחות מוצר טכנולוגי שאינו אידיאלי למקומות יבשים.

 

  • המזגן נייד פועל בצורה חסכונית אך כאשר אנו משווים מזגן נייד לעומת מצנן הפעולה בה פועל המצנן פשוטה יותר וצריכת האנרגיה נמוכה אף יותר מצריכת האנרגיה של מזגן נייד.

 

  • התוצאה הישירה על ידי המזגן היא פליטת אויר בטמפרטורות שונות, שאיבת האויר נלקחת מאויר שהוא ממוחזר, זאת אומרת שהמזגן שואב אויר נקי תחילה ופולט אותו קר, ואז שואב את אותו האוויר שוב ופולט וניגרם מחזוריות אויר, בשלב מסוים האויר יחניק  את המקום. לעומת זאת מצנן כל פעם שואב ופולט אויר נקי כך שהאוויר תמיד נישאר נקי ונעים.

מצננים להשכרה – היתרונות הבולטים

כפי שאנו רואים ניתן לאבחן שמצנן האוויר הוא אחד מהפתרונות הנוחים והיעילים  ביותר לקיץ החם. יתרונות מצנן האוויר מתבססים על כמה סוגים שונים אותם נוכל לראות ולהבין כמה הם באמת חשובים.

 

  •  ניידות - מצנני האוויר הינם מוצר נייד, זאת אומרת שניתן לשנע אותם ממקום למקום הקלות רבה. ניתן לשנע את המצנן בין מקומות שונים וגם בחלל חיצוני כל שהוא. במקרים רבים המצנן משמש כפתרון מוצלח באיזורים דינמיים, מכייון שאין לחזות את המקום בוא נירצה למקם את המצנן. למשל מצננים בבתי קפה או מסעדות ניתן לשנע את המצנן היכן שיש מוקד יותר גדול של סועדים וכך הוא יגיע למספר רב יותר של אנשים הרוצים בהרגשת המצנן.

  • התקנה~פירוק~תיקון- במצננים הדבר שניתן לומר שהוא הכי פשוט זה ההתקנה,הפירוק והתיקון שלו מכייון שאין איתם כלל בעיות. כל מה שצריך בהתקנה והפירוק של המצנן זה אך ורק לחבר אותו לשקע ולנתק אותו מהשקע, אין סיבה להסתבך בנושא הזה. כאשר ובמידה נמצא תקלה במצנן אין זו בעיה שלכם, אנו נטפל בבעיה ונשלח את המצנן אל היבואן שיטפל במצנן ונדאג לכם למצנן חדש ותקין

 

 

  • שטח פתוח - יתרון נוסף שמחדד לנו עד כמה מצנן זה הדבר החם לעונה. היא שהמצנן פועל ורמת העוצמה והקירור שלו גבוהות מאוד, כך שהוא מתפרס לשטח הפתוח ודואג לקרר ולהנעים את האוירה. כך שלמשל במידה וישנה מסיבת צהריים או חגיגה מסויימת, המצנן פולט אויר קר המתפרס לשטח רחב ואפשר להנות מהשמש והאוירה בצורה נוחה ונעימה יותר.

 

  • אויר טרי - יתרון עיקרי במצנן האויר הוא האויר הטרי הנפלט מן המצנן, בניגוד לסוגים שונים של פתרונות אשר רתהליכם הוא מיחזור האויר . השימוש במצנן האויר הוא על ידי אויר טרי יותר מכיוון שנמצא בשטח פתוח והינו גורר וקולט משאבי אויר נעימים יותר ונקיים בעלי תחושה אואותנטית וטבעית לגמרי.

 

  • חיסכון אנרגטי - מצנן האויר הוא אחד מן הפתרונות היחידים אשר חוסכים אנרגיה וצריכת חשמל ברמה כה גבוה, בעזרת הטכנולוגיה המתוכחת שלנו אנו זוכים לקבל מוצר ולהנות מימנו ללא צורך לחשוש על עלויות צריכת החשמל והאנרגיה. כך שמצנני האויר ידידותיים לבביבה וחוסכים באנרגיה וחשמל.

לאן מתאימים המצננים?

מצנני האויר להשכרה מתאימים לרוב סוגי הארועים. ארועי בוקר, ארועי ערב, פעילויות ספורט, מסעדות פתוחות/חצי פתוחות, ימי הולדת ועוד. מצנני אויר להשכרה מתאימים לכל זוגי הארועים המתקיימים באויר הפתוח ובשמש החמה. כדי לצנן את האוירה ולדאוג שהאורחים לא יזיעו והתייבשו מהשמש מצנני האויר ישמרו על ״קור רוחם״.

כיצד נדע כמה מצנני אויר נצטרך לאירוע?

כאשר ישנו מאורע והינכם מעוניינים במצננים להשכרה הדבר אותו תצטרכו לקחת בחשבון הוא את כמות המצננים. את כמות המצננים אותם תרצו להשכיר תחשבו על פי כמות האורחים במקום, את השטח בו מצנן האויר אמור לצנן והאם השטח עצמו גדול או קטן.

 

לצורך הדגמה, במידה ותשכירו מצנן בעל 10,000 מק״ש הוא יגיע ויצליח לאוורר עד כ- 150 מ״ר בערך. זאת אומרת שעל פי שטח המקום תוכלו לבדוק כמה מצננים תצטרכו ומהו המרחק שמגיע המצנן.

כיצד מתבצעת ההשכרה?

השכרת המצננים מתבצעת על ידי יצירת קשר עימנו, כאשר נשוחח נבדוק איתכם כמה מצננים תצטרכו לארוע, האם הינכם מעוניינים בהובלה של המצננים או שאיסוף עצמי בסדר ומתאים עבורכם, תאמרו לנו מהו התאריך בו תצטרכו את המצנן וזה הכל.

מצננים להשכרה – מחיר?

מחיר המצננים להשכרה מלבד המצנן עצמו משתכלל על ידי כמה גורמים נוספים.  במידה ותירצו הובלה למקום הארוע המחיר יעלה בהתאם וכך לגבי המרחק של הארוע למשל במיקרה וישנה הובלה של מצנן לאשדוד המחיר יהיה יותר מוזל לעומת הובלה לתל אביב.

 

כאשר סגרנו עסקה של כמות מצננים המחיר יכול להיות יותר מוזל או להיפך תלוי במיקום ואם יש צורך להובלה או איסוף עצמי. המחירים שלנו הם המחירים האטרקטיבים והנוחים ביותר בשוק השכרת המצננים כך שלא תתחרטו על מחירים הוגנים ושירות ברמה.

השכרת מצננים לאירועים צוננים

אם אתם עורכים ארוע בעונה החמה ומחפשים דרך לקרר את האוירה החמה הגעתם למקום הנכון.אנו מציעים עבורכם מצננים להשכרה בעזרת המצננים שלנו תוכלו להנות מכל ארוע למרות החום הכבד.

 

כל שעליכם לעשות הוא לחייג עכשיו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית כך שלא תחשבו פעמיים ותהנו מאירוע נעים וצונן בעונה שטופת שמש וחמה.

bottom of page