מתכננים לחגוג יום הולדת, או סתם מסיבת קריוקי עם החברים?

מה יהפוך את האירוע שלכם למיוחד? המוזיקה, האוכל אולי האנשים. אין ספק שערב שכולו צחוק,שירה ומוזיקה טובה יהפוך את האירוע שלכם למוצלח.

מסיבת קריוקי לאירועים

מסיבת קריוקי - מה זה?

מסיבת קריוקי הוא אירוע שכולם לוקחים בו חלק, הזמרים שבנינו וגם אלו שאינם יודעים לשיר. יש חברות קריוקי מאולתרות, והערב נראה בהתאם, ויש חברות המפיקות ערב קריוקי מוגבר במערכת סאונד מקצועית, איכותית וחדישה, היוצרת גוון צלילי תזמורתי, עשיר וחי. ערב שירה הוא מענה כייפי וזורם לכל אירוע: חגיגות, אירועים, ימי-הולדת, טיולים ומחנות, בריתות, גיבושונים, מסיבת קריוקי, ערבי תנועות נוער, והיד עוד נטויה.

מסיבת קריוקי - איזה סגנונות מוזיקליים?

את סגנון המוזיקה במסיבת הקריוקי דרוש וחשוב לבקש מראש, בהתאם לקהל היעד ולנסיבת הכינוס. זמר עברי ישן וחדש, שנות ה-70 / 80 / 60, דיסקו, קלאסיקות, ג'אז, פופ, ראפ, רוק, ישראלי, ים-תיכוני, יווני, חסידי,וכו'.. רצוי לבדוק שהחברה באמת מספקת שירותים אמינים וטכנולוגיה שלא תהפוך את האירוע למחריש אוזניים או משמים.. איכות הסאונד קריטית להצלחת האירוע!

מסיבת קריוקי - איך נבחר נכון?

בעת בחירה של חברה לארגון ערב קריוקי חשוב מאוד לבדוק ולוודא עם החברה האם יש ברשותם רישיון תקף לפעילות?. לנו ב"גיבושון" יש רישיון תקף של הפעלת מוצרי הקריוקי השונים. הרישיון ניתן על ידי חברת "שרים קריוקי" להפעלת מוצריה השונים.