הורים יקרים!  במידה ואתם מחפשים רעיון מגניב ומלהיב על מנת לחגוג לילדכם

לרבות יום הולדת / בר מצווה / בת מצווה / מסיבת סיום או כל סוג של אירוע קריוקי לילדים, הגעתם למקום הנכון ומכאן האירוע שלכם יהפוך לאירוע חלומי שאף ילד לא ישכח.

מסיבת קריוקי לילדים
הפעלת קריוקי לילדים
קריוקי לילדים
מפעיל קריוקי מורשה לילדים
יום הולדת קריוקי לילדים
מסיבת קריוקי לילדים
קריוקי לילדים

מהו קריוקי לילדים?

ילדים אוהבים לשיר, זה ידוע. כבר מגיל קטן מלמדים אותם לשיר ולהופיע במסגרת גן הילדים, אחר כך בבית הספר והלאה בחיים. שירה היא תמיד דבר שמח, מרגש ומצחיק ובייחוד כאשר אנו שרים מול אנשים אחרים וביחד עם חברים.

כדי לשיר לא צריך להיות זמרים, צריך לאהוב לשיר ולשמוח. קריוקי לילדים מהווה מקור נפלא להנאה גדולה ושחרור, לכן, כיום במסגרת ימי הולדת רבים אנשים שוכרים שירות של קריוקי ליום הולדת.

 

מדוע קריוקי לילדים מומלץ?

ילדים אוהבים את המיקרופון. הם אוהבים לשמוע את הקול שלהם בוקע מהרמקול והם נהנים במיוחד להשתטות עמו. כמובן שמטרת קריוקי לילדים היא לתת להם לשיר וליהנות אך אין מדובר בתחרות כוכב נולד והרעיון האמיתי מאחורי מסיבות קריוקי ליום הולדת הוא גרימת הנאה לילדים.

קריוקי לילדים מתאים לכל גיל, כבר מגיל מוקדם במיוחד הילדים שלנו יודעים לדקלם שירים ולכן כל אחד ואחת יכולים למצוא שיר או שניים אותו הם יכולים לשיר. באירוע קריוקי לימי הולדת, לילדים הקוראים ישנה האפשרות ליהנות ממסך בו מילות השיר וכך הסכנה לשכוח את המילים פוחתת ועמה הפחד להיכשל על הבמה מול כולם.

אז מה בתכנית קריוקי לילדים? 

אנו מגיעים עם ציוד מקצועי מחזית הטכנולוגיה. הציוד כולל רמקולים איכותיים, מיקרופונים אלחוטיים, מיקסרים, מקרנים, ומבחר של למעלה מ- 3000 שירי קריוקי מכל הסוגים ומכל הזמנים. אנו משלבים באירועי קריוקי לילדים בין היתר מוסיקת DJ וכמובן משחקי שירה וחברה על מנת לתת תוכן ואווירה לאירוע. 

זיכרו!! קריוקי לילדים יש להזמין מחברה אמינה ומקצועית אשר מחזיקה ברישיון להשמעת שירי קריוקי. אל תתפשרו בחברה, בציוד ובאנשי המקצוע. הצלחת האירוע שלכם תלויה בבחירה מושכלת ונכונה. זיכרו, מילים לא עולות כסף ולרוב יש הבדל גדול בין מה שרושמים לבין המציאות. אנו ממליצים לכם להתקשר לספק, לשמוע, לשאול ורק אז להחליט