קריוקי לאירועים בשפלה

לפני מספר ימים הוזמנתי לאירוע קריוקי בשפלה, כשאנחנו מקבלים שיחות לאירועים שכאלה אני חושב לעצמי איזה בילוי כייפי זה קריוקי שממש חוגגים אותו בכל מקום בארץ. אמנם בכל איזור ישנם אנשים שונים אך בסופו של דבר אחוזים גבוהים מאוד מתחברים לאהבה לשירה אינסופית.

 

קריוקי לאירועים זה לא משהו שהתחיל אתמול, חוגגי אירועים פרטיים רבים מכניסים את האטרקציה הזו אל הסלון הבייתי שלהם כדי להכניס משהו מעניין ושובר שיגרה אל האירוע שלהם. אם זה אירוע של גילאים מסויימים (ילדים או מבוגרים) או אירוע שבו יש מגוון גילאים רחב שלאו דווקא קשורים אחד לשני. בכל חגיגה אפשר להתאים את השירים אל האורחים המוזמנים אליה כך שבסופו של דבר כולם יהיו מרוצים.

קריוקי בשפלה
קריוקי בשפלה

press to zoom
קריוקי בשפלה
קריוקי בשפלה

press to zoom
קריוקי בשפלה
קריוקי בשפלה

press to zoom
1/9

ערוצי הטלוויזיה המסחריים הבינו את האהבה של הציבור לכל הקטע של שירה בציבור אל מול קהל ולא פספסו את ההזדמנות להעלות תוכניות מהז'אנר הזה שיספקו לקהל את הדבר שהוא כל כך רוצה לראות. בשנים האחרונות אנו חשופים מדיי כל כמה חודשים לתחרויות זימרה המופיעות לנו על מסך הטלוויזיה לפחות פעם בשבוע ובמקרים מסויימים אפילו הרבה יותר מזה.

 

מה קורה באירוע כזה אם זה קריוקי בשפלה / שירה בציבור בשפלה או בכל מקום אחר בארץ?

 

אם אנחנו מתייחסים לאירוע פרטי מצומצם שעושים רק כמה חברים זה פשוט מערכת קריוקי בייתית שמחברים לטלוויזיה בבית עם מיקרופון אחד או שניים ובעצם שרים קריוקי בכיף בסלון. אם נתייחס לאירוע קריוקי קצת יותר חשוב כמו יום הולדת 70 לאבא או אמא כנראה שנרצה קצת יותר להשקיע ונביא מפעיל קריוקי מקצועי עם רישיון שיעביר לנו את הערב הזה.

 

אם יש ביקוש כל כך גדול לאירועי קריוקי בשפלה / שירה בציבור בשפלה, מדוע זה כל כך מסובך למצוא מפעיל שיגיע לאיזור?

 

סיבה אחת יכולה להיות בגלל שאין מספיק מפעילי קריוקי באיזור השפלה ורובם בכלל מתרכזים באירועים שונים במרכז הארץ. סיבה הגיונית לכך היא שבאיזור המרכז יש יותר תושבים מה שישליך אוטומטית על מחשבה של יותר ביקוש לאירועים. אמנם, מה שקורה בשטח הוא שאנשים רבים מעוניינים לערוך אירועי קריוקי דווקא באיזור הדרום ונשארים ללא מפעיל שיכול לספק להם זאת.

 

פעילות של ערבי קריוקי צוברת תאוצה בנישה של ימי הולדת או בר מצווה ובכלל באירועים שאותם אנו חוגגים מדיי פעם. ערבים שכאלה כוללים אנרגיות עצומות ונותנים הרגשה ממש כמו של זמר אמיתי. לא צריך לחשוב יותר מדיי כדי להבין שזה פשוט כייף לעשות את הדבר שאנחנו כל כך אוהבים.

 

אז, תסמנו את זה לעצמכם... במידה ואתם מחפשים לעשות קריוקי בשפלה / שירה בציבור בשפלה אם זה בבית פרטי או במועדון הגעתם לכתובת הנכונה. השאירו לנו את הפרטים שלכם בתיבת המייל אשר נמצאת כאן באתר או המשיכו לגלוש בשאר הדפים ובטוח תקבלו את המידע שאתם מחפשים למסיבה שלכם.