קריוקי בגדרה

גדרה, העיר הקטנה שכולנו מכירים (יותר בגלל "בורקס גדרה") שהולכת ומתפתחת עם השנים ומציעה בילויים לגברים ונשים, לצעירים או מבוגרים. זה לא יהיה מפתיע במיוחד לשמוע שגם פעילות של קריוקי בגדרה / שירה בציבור בגדרה מוכרת בקרב תושבי העיר ואלה אשר מגיעים מבחוץ לה בכדי לבלות בה.

 

עד לפני מספר שנים גם אני הייתי סקפטי לגבי הפופולאריות של קריוקי לאירועים בגדרה / שירה בציבור בגדרה ובכלל בערים נוספות בארץ, זה היה נראה לי כמו זיוף אחד גדול. אמנם, ככל שחולף לו הזמן הבילוי הזה לא נעלם וניתן לומר שאולי אפילו מתגבר. אנשים אוהבים את התחושה הזו של לעמוד על הבמה ולא משנה באיזה איזור של הארץ הם מתגוררים.

קריוקי בגדרה
קריוקי בגדרה

press to zoom
קריוקי בגדרה
קריוקי בגדרה

press to zoom
קריוקי בגדרה
קריוקי בגדרה

press to zoom
1/9

ערוצי הטלוויזיה המסחריים הבינו את האהבה של הציבור לכל הקטע של שירה בציבור אל מול קהל ולא פספסו את ההזדמנות להעלות תוכניות מהז'אנר הזה שיספקו לקהל את הדבר שהוא כל כך רוצה לראות. בשנים האחרונות אנו חשופים מדיי כל כמה חודשים לתחרויות זימרה המופיעות לנו על מסך הטלוויזיה לפחות פעם בשבוע ובמקרים מסויימים אפילו הרבה יותר מזה.

 

אם עד לשורות אלה דיברנו רק על חוויה של קריוקי במועדונים, מה תאמרו על פעילות דומה לזו אבל כזו שתתרחש בבית שלכם?

 

מדובר כמובן על קריוקי לאירועים, כזה שלא מתקיים דווקא במועדון או בכל מקום ציבורי אחר אלא דווקא בבית פרטי או בכל מקום אחר שתבחרו. כל אחד והחוייה שהוא עצמו מחפש, יש כאלו שיעדיפו דווקא את החוויה של שירה במועדון, אמנם זה יכול להיות בעיקר בגלל שהם לא ממש מכירים את האופציה של קריוקי בבית. מספיק שיהיו באירוע אחד כזה ויבינו שזה בילוי אחד לגמריי שאפילו יכול להיות עדיף מאשר לעשות זאת עם אנשים שאתה לא ממש מכיר.

 

לפני שאתם מזמינים מישהו לעשות לכם ערב קריוקי, בררו איתו אם הוא בעל רישיון להפעלת ערבי קריוקי מטעם חברת "שרים קריוקי" או חברה אחרת המספקת שירותי קריוקי

 

פעילות של ערבי קריוקי צוברת תאוצה בנישה של ימי הולדת או בר מצווה ובכלל באירועים שאותם אנו חוגגים מדיי פעם. ערבים שכאלה כוללים אנרגיות עצומות ונותנים הרגשה ממש כמו של זמר אמיתי. לא צריך לחשוב יותר מדיי כדי להבין שזה פשוט כייף לעשות את הדבר שאנחנו כל כך אוהבים.

 

אז, תסמנו את זה לעצמכם... במידה ואתם מחפשים לעשות קריוקי בגדרה / שירה בציבור בגדרה, אם זה בבית פרטי או במועדון הגעתם לכתובת הנכונה. השאירו לנו את הפרטים שלכם בתיבת המייל אשר נמצאת כאן באתר או המשיכו לגלוש בשאר הדפים ובטוח תקבלו את המידע שאתם מחפשים למסיבה שלכם.