קריוקי בחינם!

קריוקי חינם במחשב

קריוקי חינם במחשב עושה לנו בתור בני אדם הרבה מאוד דברים, אם זה הרצון הפתאומי לשיר, כי אף אחד מאיתנו לא יכול להתעלם משיר שהוא אוהב שמופיע לו על מסך המחשב עם המילים (כך שבעצם אין שום תירוץ כמו "אני לא יודע את המילים"), או העלאת מצב הרוח שלנו (גם אם בדיוק באותו יום הוא לא בדיוק בשמיים).

זה נכון יהיה לומר שקריוקי חינם במחשב לא תמיד יספק לכם את השירים שאתם רוצים, כי עדיין זה דרך האינטרנט ובחינם כך שיש כמות מסויימת של שירים שעולים לרשת, אבל אתם יכולים להיות בטוחים שככל שחולף לו הזמן יותר שירים קריוקי חינם עולים לרשת ומספקים לכם את האפשרות למצוא קריוקי חינם במחשב.

 

קריוקי - זה לא תמיד מתאים לעשות בחינם

ההתלבטות אם לארגן את הערב לבד או להזמין מפעיל קריוקי מקצועי תיהיה תמיד קיימת. מצד אחד יש כמובן את השיקול הכלכלי ועצם המחשבה של "למה אני צריך את זה בכלל אם אני יכול לעשות את זה בעצמי", אמנם אם אתם באמת רוצים ערב שיגיע לשיאים שעדיין לא הכרתם עדיף שתתנו את המושכות בערב שלכם למפעיל קריוקי שראה כבר מאות מסיבות קריוקי בחייו מכל מיני סוגים ועם כל מיני אנשים, כך תוכלו להיות בטוחים שהמסיבה הזו תעבור בהצלחה והנאה רבה.

 

דווקא כיום כאשר ניתן להוריד את הפלייבקים מהאינטרנט אל המחשב האישי או לצפות בהם היישר מהמחשב, נראה שאין צורך בלהזמין איש מקצוע שיעשה את הערב הזה. ברגע שתעברו פעם אחת חוויה של ערב קריוקי עם מפעיל קריוקי אין שום ספק שתבחינו בהבדל.

 

מגוון השירים שיש לאיש מקצוע להציע לכם הוא גדול בהרבה מההיצע שיש באינטרנט ואפשר לומר שאין שום טעם להשוואה בין מה שאפשר למצוא ברשת למלאי השירים שאיתו מגיע מפעיל קריוקי. קליפים של קריוקי באנגלית היו עד לא מזמן כמשהו שלא ממש מוכר במסיבות הקריוקי שאנחנו מכירים בישראל אך השינוי לא אחר לבוא וכיום יש מלאי ענקי של קליפים של קריוקי באנגלית

 

אם אתם מתכננים ערב קריוקי מיוחד ולא עוד ערב שיגרתי כפי שהכרתם עד עכשיו שווה לבדוק אפשרות של הזמנת מפעיל קריוקי.

 

אייל גולן - מלכי המלכים - שרים קריוקי

אייל גולן - מלאת אהבה - שרים קריוקי

אייל גולן

שאייל גולן - כשאת איתו - שרים קריוקי 

 

שלמה ארצי

שלמה ארצי - אנחנו לא צריכים - שרים קריוקי

שלמה ארצי - ארץ חדשה - שרים קריוקי

שלמה ארצי - ירח - שרים קריוקי

שרית חדד

שרית חדד - אתה תותח - שרים קריוקי

שרית חדד - בא לי - שרים קריוקי

שרית חדד - כשהלב בוכה - שרים קריוקי